.

.

New
Кафеава Кожа Рамо Подлога Прилагодлива Должина Акустични И Електрични Народни Бас Гитара Рака

Кафеава Кожа Рамо Подлога Прилагодлива Должина Акустични И Електрични Народни Бас Гитара Рака

DEN 912.00

Количина на стоки
Достапно


100% Сосема нов, не се користи
Објектот 100% како на сликата прикажани
Материјал : Трајни кожа+Метал тока
Должина : adjustalbe должина околу 127cm-152cm(50in-59.8 во)
рамо подлога ширина : прибл 5.3 cm(2.09 во)
Рака ширина : прибл 2.4 cm(0.94 во)
боја : Кафена
Компатибилен Со :
Акустична Електрична Гитара , Балада гитара,Бас
Пакетот вклучува :
1 X Гитара Рака
Она што начини на плаќање можам да ги користам? Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. За Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено. 3. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона и викенди. 4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. EMSза 5-10 работни дена. DHLза 4-7 дена Кина Пост/Хонг Конг Постза 15-50 работни дена За Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по користи или како резултат на оштетувања од вода. 2) Постапката за враќање на стоката како што е следново Step1) Контакт Преку Alibaba.com's центарот,или пратете ни е-маил Step2) испратете ни слика на неисправни стока, и исто така како многу детали како е можно за проблемот што го имаат Step3) се Врати на објект за согласи на размена или наплата. 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. За Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1)Како можам да ја напуштат повратни информации за продавачот ? http : //help.aliexpress.com/feedback_suppliers.html 2)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 3) ве Молиме слободно да се contacu нас Ако Има било какви проблеми за бизнис, ние ќе направиме се најдобро за вас ,ви благодарам. Answer : ___________________________ Note : *ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било какви други причини ви Благодариме.

Карактеристики на стоката

Тип:
РАКА
Бренд Име:
QHX
Број На Модел На:
РАКА
Бои:
Браун
Тежина:
145G/piece
Материјали:
кожа
Должина:
approx 127cm-152cm(50in-59.8in)
рамо подлога ширина:
околу 5.3 cm(2.09 во)
Рака ширина:
околу 2.4 cm(0.94 во)
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат