.

.

New
X-Онлајн 032717 топла продажба унисекс жени мажи мали платно торба

X-Онлајн 032717 топла продажба унисекс жени мажи мали платно торба

DEN 571.20

Количина на стоки
Достапно

X-Онлајн 032717 топла продажба унисекс жени мажи мали платно торба

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Главен Материјал:
Платно
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Satchels
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Големина:
34*26*8cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат