.

.

New
10pair Жолт Цвет Applique Везови Закрпи Чипка Ткаенина Patch да се Шие на Налепница Чипка Мотив Разубавувањето DIY Шиење TH382

10pair Жолт Цвет Applique Везови Закрпи Чипка Ткаенина Patch да се Шие на Налепница Чипка Мотив Разубавувањето

DEN 1013.00
DEN 1151.52

Количина на стоки
Достапно


Опис : Одлична за декорација. Можете да го украсите вашиот облека,чанти,капи и сл. Одлично за свадба, облека, завеса, букети, чевли, headbands, Beanies,губење на клипот..итн секаде каде што сакате Спецификација (приближно) : Материјал : полиестер Големина : Прибл. целосна ширина 8cm/3.15" инчи, целосна должина од 15cm/5.91" инчи се Должи на рачно изработени за шиење,големина може да се разликува од еден до друг околу 0.3~0.5 cm Боја : Жолта со зелен Пакет се Вклучени : 1 X 10 пар

Карактеристики на стоката

Тип На Производ:
Закрпи
Големина:
full width 8cm/3.15 inches, the full length 15cm/5.91 inches
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Техника:
Appliqued
Стил:
Шие-На
Број На Модел На:
шиење на Печ TH382
боја:
Жолта со Зелена
Големина:
full width 8cm/3.15 inches, the full length 15cm/5.91 inches
Тип:
Да се шие на Закрпи
За:
Крпа, торби
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат