.

.

New
3Pcs Поставите Новороденче Девојки Облека Лето без Ракави Розова Писмо Памук Врвот|+Sequin Панталони+Headband Тимови Бебе Облека 12-18 МИЛИОНИ

3Pcs Поставите Новороденче Девојки Облека Лето без Ракави Розова Писмо Памук Врвот|+Sequin Панталони+Headband

DEN 289.00
DEN 308.16

Количина на стоки
Достапно

Опис Опис
Симпатична Новороденче Девојки Лето Облека Облека!!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : 100% Памук
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Врвот + 1x Панталони
Големина На Разговор : Големина На Врвот Должина Биста*2
Панталони Должина 70 годишна Возраст 32 cm 24 см 17 см 0-6 Месеци 80 34 cm 25 cm 18 cm 7-12 Месеци 90 36 см 26 cm 19 cm 13-18 Месеци 100 38 cm 27 см 20 см 19 до 24 Месеци Има 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
inkfrog terapeak
ink Frog Analytics
На 10-Apr-17 во 09 : 22 : 24 BST, продавачот додадени следните информации :
На Apr-10-17 во 20 : 40 : 07 PDT, продавачот додадени следните информации :

Карактеристики на стоката

Бебе Возраст:
4-6 месеци, 10-12 месеци, 13-18 месеци, 19 до 24 месеци
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Бебе Девојки
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Затворање Тип:
Pullover
Outerwear Тип:
Вест
Шаблон Тип:
Писмо
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Памук
Јака:
О Деколте
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат