.

.

New
2017 Луксузен часовник БОБО ПТИЦА Дрво Часовници за Мажи Дрвени Бенд рачен часовник со Бамбус Кутија relogio masculino Б-N07

2017 Луксузен часовник БОБО ПТИЦА Дрво Часовници за Мажи Дрвени Бенд рачен часовник со Бамбус Кутија relogio

DEN 1209.00
DEN 1727.52

Количина на стоки
Достапно

2017 Луксузен часовник БОБО ПТИЦА Дрво Часовници за Мажи Дрвени Бенд рачен часовник со Бамбус Кутија relogio masculino Б-N07
100% Natrural Материјал
Јапонски 2035 Движење
Адвокатско Нови Пристигнување Дрвени Види
Може да Engrave Насекаде во се Види Што Сакате Логото

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Ширина:
19.5 mm
Dial Дијаметар:
45.7 mm
Случај Обликот:
Круг
Бренд Име:
БОБО ПТИЦА
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бендот Материјал Тип:
Дрвени
Случај Материјал:
Дрвени
Движење:
Кварц
Функција:
Никој
Кутии & Случаи Материјал:
Дрво
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Број На Модел На:
Б-N07
Пол:
Мажи
Случај Дебелина:
11.4 mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
21.6 cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат