.

.

New
најновите нов дизајн rhinestones кристал earring накит злато гроздобер жени

најновите нов дизајн rhinestones кристал earring накит злато гроздобер жени

DEN 142.00
DEN 205.92

Количина на стоки
Достапно


најновите нов дизајн rhinestones earring накит 18k злато позлатен гроздобер жени
големина 2*1.5 cm
тежина 12 g/пар
пакет секој пар во една opp вреќа
материјал алуминиум +кристално
боја како слика
бренд yuluch

Карактеристики на стоката

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
4021
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
YULUCH
Метали Тип:
алуминиумски +кристал
Стил:
Романтични
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат