.

.

New
голем 75см симулација крава кадифен играчки мека фрли перница роденденски подарок w0988

голем 75см симулација крава кадифен играчки мека фрли перница роденденски подарок w0988

DEN 2221.00
DEN 4272.00

Количина на стоки
Достапно


објектот е за 75см играчка , едно парче.
ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате други од продавницата со себе, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница :
ние брод предмети на светот
ако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа и ние мора да се потрудиме да им понуди најдобра услуга на сите купувачи .
2415631560

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
t55
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Животни:
крава
Тема:
Играчка
Форма:
Животните
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат