.

.

New
New250W Моќ Конвертор AC220V(100~250V)ЕУ Plug AC Адаптер Конектор за Адаптер за Напојување Led Ленти Светлина Бесплатен Превозот

New250W Моќ Конвертор AC220V(100~250V)ЕУ Plug AC Адаптер Конектор за Адаптер за Напојување Led Ленти Светлина

DEN 1728.00
DEN 1919.52

Количина на стоки
Достапно


250 W AC 100-240 V да DC12 V Моќ Конвертор Адаптер Инверторот Автомобил Пумпа Адаптер
Карактеристики :
* Претвора Домаќинство Моќ на 12-Volts СТРУЈА за Напојување на Вашите 12-Volt Производи и Прибор за
* Се трансформира 220 V AC од Ѕидниот Приклучок во 12 V DC за Автомобил полнач, воздушна пумпа или со Автомобил полесни Приклучок
* Многу удобен и Лесен за употреба
* Лесен и Компактен : Совршен за патување или патот патување
* Макс. Компатибилен Уред Wattage : 250 W
* Текст : 220 V 50 HZ
* Излез : 12 V DC
* Боја : Црна
*Должина на кабел : 1.2 m
Приклучок (стандард ЕУ приклучокот, ве молиме проверете дали го исполнува стандардот за вашата земја или не)
Пакет Содржина :
* 1x AC 100-240 V да DC 12 V конвертор
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме имајте во предвид испрати жица со ЕУ стандарден приклучок без специфични, стандарден приклучок Ако ви треба Кинески, ве Молиме забележете дека купувањето на електрична енергија ќе се користи, ако вашиот уред е поголема или еднаква на 60 W, ве молиме да се купи со претпазливост, затоа што апаратот start-up напонот ќе биде поголем од 30% инстант етикетирање

Карактеристики на стоката

боја:
250w
Бренд Име:
MITI
Излез Тип На:
DC
is_customized:
Yes
врска:
Приклучок Во
Употреба:
Автомобил Пумпа Адаптер
Материјал:
Пластични
Влезен Напон:
220v
Излезниот Напон:
12v
Карактеристики:
220 v за 12v
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат