.

.

New
Традиционален кинески облека кинеската традиционална облека за мажи ориентални mens облека кунг фу униформа мажите шорцеви KK637 W

Традиционален кинески облека кинеската традиционална облека за мажи ориентални mens облека кунг фу униформа

DEN 1426.00
DEN 2592.00

Количина на стоки
Достапно


(CM) Половината колковите Панталони долго М 70-98 110 49 L 74-102 114 50 XL 78-106 118 51 2 XL 82-110 122 52 3 XL 86-114 126 53 4 XL 90-118 130 54 5 XL 94-122 134 55

Карактеристики на стоката

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Традиционален Кинески Облека:
Bottoms
Пол:
Мажи
Материјал:
Spandex,Памук
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
EASTQUEEN
Број На Модел На:
KK637
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат