.

.

New
Снабдување со силиконски торта мувла плоштадот месечината торта мувла форма калап за печење мувла

Снабдување со силиконски торта мувла плоштадот месечината торта мувла форма калап за печење мувла

DEN 137.00
DEN 144.00

Количина на стоки
Достапно


Име : торта мувла
Материјал : сад се увезуваат храна одделение силиконски (ФДУ стандард)
Спецификација : 25.5*17*1.3 CM
Една дупка : 6.5 СМ или така

Карактеристики на стоката

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
alilonglong
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Спецификации:
25.5*17*1.3 CM
Боја:
случаен
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат