.

.

New
Пролет, Есен Жените Bule самоубиец Јакна Фаза Перформанси Носат paillette feminina casaco Хип Хоп танц грб

Пролет, Есен Жените Bule самоубиец Јакна Фаза Перформанси Носат paillette feminina casaco Хип Хоп танц грб

DEN 570.00
DEN 619.20

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
heroprose
Материјал:
Ацетат
Декорација:
Џебови,Патентите
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
V Деколте
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Стил:
Редовни
Тип:
Широк-waisted
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
SSJ6147-3
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат