.

.

New
БС бренд Топ луксузни модни Жените Часовници Стилски Кристал Rhinestones Секојдневен Кварц рачен часовник Хривнија Алка Relogio

БС бренд Топ луксузни модни Жените Часовници Стилски Кристал Rhinestones Секојдневен Кварц рачен часовник Хривнија

DEN 829.00
DEN 1151.52

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
БС пчела сестра
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
57
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Пол:
Жените
Бендот Должина:
40inch
Случај Дебелина:
14mm
Бендот Ширина:
10мм
Стил:
Луксуз
Бендот Материјал Тип:
Легура
Случај Материјал:
Легура
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
25mm
Затворач Тип:
Кука Тока
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат