.

.

New
4 Форми Бела Насловна Оркестарот Фото Рамки За Деца,Смола Семејство Фото Рамки За Слика,за Љубителите на Слатки Фото Рамки,cornice foto

4 Форми Бела Насловна Оркестарот Фото Рамки За Деца,Смола Семејство Фото Рамки За Слика,за Љубителите на Слатки

DEN 224.00
DEN 235.20

Количина на стоки
Достапно


Сосема нов, Моден Дизајн и висок Квалитет
Шаблон тип : Ангел
Стил : Модерна
Материјал : Смола
Големината на рамката : 2 Инчи(1-3cm грешка)
Пакет : 1 парче фото рамка
4 Форми Бела Насловна Оркестарот Фото Рамки За Деца,Смола Семејство Фото Рамки За Слика,за Љубителите на Слатки Фото Рамки,cornice foto

Карактеристики на стоката

Големина:
2 inch
Стил:
Модерна
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
XK053F
Бренд Име:
changbvss
со слика картичка:
Yes
Обликот:
Срцето
Пакување Тип:
Мулти-рамка
Тип:
Фото Рамка
Име:
Фото Рамка
боја:
Бела
Стил:
Модерна
квалитет:
Врвен квалитет
Функција:
Лесно се инсталира
Предност:
Многу Практична
Обликот:
Круг, Срцето, Правоаголник, Овална
Големина:
2 Inch
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат