.

.

New
2 бои Висок квалитет на жените накит топла стил остава Сребрена Бисер Brooch иглички Цртан филм дрво форма љубители најдобар подарок

2 бои Висок квалитет на жените накит топла стил остава Сребрена Бисер Brooch иглички Цртан филм дрво форма

DEN 671.00
DEN 706.56

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
G62
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Бренд Име:
LONUXN
Материјал:
Метал
Брошеви Тип:
Брошеви
Обликотшема:
Цвет
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат