.

.

New
Луксузна Антички Црна Бања Туш Тапа Постави Една Керамичка Рачка Бања и Туш Тапа Када тапа Бања тапа

Луксузна Антички Црна Бања Туш Тапа Постави Една Керамичка Рачка Бања и Туш Тапа Када тапа Бања тапа

DEN 14832.00
DEN 19776.00

Количина на стоки
Достапно

Производ Детали : Рака Туш Материјал : Месинг Туш Главата Материјал : Месинг+Ceremic Туш мешање на вентил : Месинг Туш Слајд Линија : Месинг Крај : Црна рачен туш дојде со 1,5 M (59")црево Минимум притисок барање 1 Бар Лесно да се инсталира Оддалеченост од центар до центар : 13.5 см-17cm(5.3"-6.7") можат да бидат прилагодливи Тапа висина од 70-120cm(27.5"-47") можат да бидат прилагодливи
Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА . Банката да Банкарски Трансфери; Western Union
Превозот :
· Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
·Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата.
· Превозот ќе биде низ целиот свет преку Epacket/Кина пост воздух mail/UPS/FEDEX/DHL/EMS, и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас .
·Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест.
· Треба да проверите објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.
Гаранција :
·Доаѓа со 2 години производство гаранција;
·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;
·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Контакт со нас на :
· Доколку сакате да направите големи цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.
· Ако треба да нарачате повеќе објекти,pls дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот.
Повратни информации :
· Јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам;
· Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, за да можеме да работат надвор;
·Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,
Се надевам да расте со вас заедно и да биде win-win партнери. Пакување Детали
ние пак овој сет во две кутија која ќе спаси многу delievery цена

Карактеристики на стоката

Тип:
Бања & Туш Чешми,Туш Сет
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Број на Рачки:
Една Рачка
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Големина:
131-200mm
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
YS-73278BA
Бања & Туш Тапа Тип:
Туш Поставува
Бренд Име:
Tuqiu
Стил:
Класичен
Површина По Завршувањето:
Црна
Површински Третман:
Црна
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат