.

.

New
Laguiole Corkscrew Layerwood Вино Отварачки за Специјален Подарок Прилагодено Sacacorchos Најдобар Дар на Вино Љубовник

Laguiole Corkscrew Layerwood Вино Отварачки за Специјален Подарок Прилагодено Sacacorchos Најдобар Дар на Вино

DEN 1447.00
DEN 1608.00

Количина на стоки
Достапно


100% физички слика!!!
Laguiole вино corkscrew со ружино дрво се справи натпревар со слободни кожа случај
црвено ружино дрво се справи.
Полски доработка,Исклучителна изведба.
Натпреварот со посебни кожа случај да носат удобно.
100% Од Нерѓосувачки Челик, Метални Cork Screw Мулти-Функција Вино Шише Настроената
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Оваа Corkscrews Машина со 2 вид на функции, пивско шише настроената, црвено вино настроената
Големина : 12x2.3x1.4cm(max)
Нето тежина : 98g
Пакување содржина :
1pc x Laguiole вино corkscrew
1pc x Кожа случај
Дршката е природно дрво,Текстура и боја ќе бидат различни во секоја рачка,
како оваа разлика се појавува на двете страни на една рачка.
Живописни пчела и длабоко lasering ЛОГО .
Различни бои се појавува на двете страни на една рачка .
Пет типови на кожа случај може да биде на располагање(може да изберете само еден). Ако нема посебна забелешка кога ќе цел,ние ќе ги искористиме 1# или 3# кожа случај пакување. Ве молиме забелешка кога ќе ги нарачате.

Карактеристики на стоката

Тип:
Отварачки
Бренд Име:
showingfine
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Отварачки Тип:
Вино Отварачки
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
YM01-96A
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат