.

.

New
Памук Бебе Облека Бебе Бебе Девојки Флорални Кавга Оглавник Romper Jumpsuit Headband 2 парчиња Лето Бебе Девојка Облека

Памук Бебе Облека Бебе Бебе Девојки Флорални Кавга Оглавник Romper Jumpsuit Headband 2 парчиња Лето Бебе Девојка

DEN 226.00
DEN 259.20

Количина на стоки
Достапно

Опис
100% Сосема Нов и висок квалитет
Симпатична Флорални Бебе Девојки Romper
Моден дизајн Симпатична Летна Облека
Големина : 70 80 90 100
Боја : Како на сликата шоу
Материјал : Памук Мешавина
Оваа Мода Romper е супер Симпатична!
Со тоа е Флорални Оглавник лето едно парче повик облека
тоа ќе биде совршен за летните daytimes одмор.
Најдобар подарок.
Големина На Табелата :
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ознака Големина Должина Половината Препорачува 70 годишна Возраст 36 см 41 cm 0-6 Месеци 80 38 cm 43 см 6-12 Месеци 90 40.5 cm 46 cm 12-18 Месеци 100 43 см 48 см 18-24 Месеци
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Пакет Icluded : 1x Romper & 1x Headband (2 парчиња во собата)
Преглед :
Плаќање и Испорака
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова.Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ . Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само.
На 08-Март-17 во 19 : 05 : 39 AEDST, продавачот додадени следните информации :

Карактеристики на стоката

Бебе Возраст:
4-6 месеци, 10-12 месеци, 13-18 месеци, 19 до 24 месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Појас
Материјал Состав:
Памук мешавина
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Бебе Девојки
Број На Модел На:
бебе romper
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
pudcoco
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат