.

.

New
АЊО трговија на Големо Замена Проектор Светилка TLPLW11 за TOSHIBA TLP-X2000U/TLP-X2500/TLP-X2500A/TLP-XC2500/TLP-X2500u со Домување

АЊО трговија на Големо Замена Проектор Светилка TLPLW11 за TOSHIBA TLP-X2000U/TLP-X2500/TLP-X2500A/TLP-XC2500/TLP-X2500u

DEN 1804.00
DEN 1919.52

Количина на стоки
Достапно

Ако постои било каков квалитет грешка за време на гаранција, ве молиме контактирајте со нас за враќање детали.
За Пакување
1. Светилка е стапка на успех е врз основа на статистички бел крива, така што поголемиот дел од (но не сите) светилки ќе се сретне со светилка живот часа наведени.
За проектори кои се користат во нормални оперативни услови (не повеќе од три до пет часа дневно во чиста, релативно прашина на животната средина) светилка ќе имаат најголема веројатност на траат преку целата негова оценет светилка живот. Колку часа ќе ми проектор светилка работа?
Само како и секој вообичаено сијалица ќе се користи и за други цели, проектор светилки се очекува работното време, наречен светилка живот. Ние, исто така, ја прифати купување ред, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за листата најголемиот дел цени
Работно време : од понеделник.
Сите што ви треба е едноставна шрафцигер со цел да се инсталирате на вашиот голи проектор светилка во вашиот постоечки домување во рамките минути.
За Враќање
1. Обично тоа ќе се земе 3~7 работни дена за пратката да ви стигне преку комерцијални изразат како DHL, додека e-пакет и Кина пост Воздух mail тоа ќе биде потребно малку повеќе време околу 30~60 дена. Сите производи ги нудиме 150-ден гаранција од датумот на фактурата.
Ве молиме да се земе еден миг да се погледне во вашиот постоечки домување и да видиме како едноставна инсталација е. Ако итна цел или сакате брза испорака, тоа е подобро да се избере DHL или FEDEX.
Види едноставно упатство за инсталација
Со купување на голи проектор светилка ќе се заштедат многу пари и собрание е многу лесен и едноставен. Проектори кои се користат почесто или се изложени на загадувачи на животната средина се со поголема веројатност да покажуваат намалување во светилка живот. Проектор светилки се категоризираат како или метал halide светилки или ултра-висок притисок меркур пареа светилки. Ние сме во можност да ви понуди голем бренд проектор сијалици, ламби додатоци како крушка, домување,режач,итн. Ние ќе се потрудиме да ви ги испрати на квалитетни производи и задоволување на услугите. Одговор ќе се постапи во рок од 24hrs на работни дена. Како Знам Кога Да Го Замени Мојата Ламба?
Модерната проектори ќе имаат вграден тајмер кој држи песни на проекторот светилка за време на користењето. Ако вашиот превозот адреса е во оддалечена област, ве молиме да не информирате пред да го организира плаќањето., како и проектор додатоци како LCD Панел, Далечински управувач, DMD,итн. Поновите модели се тврдејќи 4000 часа на светилка живот и повеќе.
Проектор Светилки најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви предлози или прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку e-mail или messager. Оваа вредност е изразена во број на часови - обично 1.
За Нас
U-Осветлување, поделба на АЊО Светилки е специјализирана во електронски производи од 2003 година.
Купување на голи проектор светилка ќе те спаси стотици долари на вашиот светилка купување и инсталацијата е едноставна. Стандардот {целосна замена на комплет} опција, со проектор светилка спакувани во високи-температура отпорни црна пластика кафез или домување, и голите проектор светилка сам.
За Повратни Информации
Ако сте satisftied со нашите производи и услуги, ве молиме да се земе уште една секунда за да ни остави 5-ѕвезда повратни информации. Она што е гол проектор ламба?
Ние сме обезбедување на проектор светилки во две опции.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
TLPLW11
Тип:
Компатибилен Проектор Сијалица со Домување
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат