.

.

New
100pcs 10 бои Мешани Круг Смола за Шиење Копчиња за Scrapbooking занает Модни Додатоци 12mm E0027

100pcs 10 бои Мешани Круг Смола за Шиење Копчиња за Scrapbooking занает Модни Додатоци 12mm E0027

DEN 302.00
DEN 335.52

Количина на стоки
Достапно


100% Сосема Нов
Големина : 12mm
Количина : 100pcs

Карактеристики на стоката

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Боење
Декорација:
Rhinestones
Материјал:
Смола
Функција:
Еко-Пријателски
Обликот:
Круг
Стил:
Месо тело
Бренд Име:
suoja
Број На Модел На:
E0027
Копчето Тип:
Фармерки Копчето
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат