.

.

New
300pcs 14mm Темно зелена Смола Сјајот Ѕвезда Копчиња Искра Шиење 2 Дупки Boutons Embellishments Копчето Божиќ Cardmaking

300pcs 14mm Темно зелена Смола Сјајот Ѕвезда Копчиња Искра Шиење 2 Дупки Boutons Embellishments Копчето Божиќ

DEN 431.52

Количина на стоки
Достапно


300pcs Ѕвезда во Облик на Сјајот Копчиња Многу добро се користи за scrapbooking,шиење,украси и други DIY проекти. Големина : Прибл за 14mm Дизајн : Петокрак Облик Со 2 Дупки Копчето Дебелина : Прибл за 3.0-3.5 mm/pc Боја : Темно зелена
ПРЕВОЗОТ :
1. Брод за САД преку Epacket со следење на околу 7-14days. Брод за други земји преку Кина Пост Воздух Mail со следење на околу 30-45days!
2. Нарачки обработуваат во рамките на 1 бизнис денови на плаќање проверка.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1. Ние го прифатат плаќање преку Alipay САМО.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена .
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Ви благодарам многу!!!

Карактеристики на стоката

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
126234
Обликот:
Ѕвезда
Функција:
Еко-Пријателски
Декорација:
Никој
Тип:
Шиење Копчиња Со 2 Дупки
боја:
Темно Зелена
копчето форма:
Ѕвезда
Копчето Материјал:
Смола
Големина:
14mm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат