.

.

New
20pcs 30*10мм трговија на големо празни Tear Drop Стакло шишенцето покрие DIY Приврзоци ѓердан накит кои Сакаат Шишиња, Тегли Свадба подароци оркестарот

20pcs 30*10мм трговија на големо празни Tear Drop Стакло шишенцето покрие DIY Приврзоци ѓердан накит кои Сакаат

DEN 452.00
DEN 475.20

Количина на стоки
Достапно

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 30*10мм Количина : 20 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings. 2.Тие слики се само за повикување само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина,и им овозможи на 1-2mm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. Добредојдовте на нашата продавница :

Карактеристики на стоката

Тема:
Ангел
Стил:
Стакло
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат