.

.

New
Големо На Нова Мода Уникатен Дизајн Кристал Ѓердан Изјава Ткаени Целосна Мали Смола Кристали Ѓердан За Жените Подарок

Големо На Нова Мода Уникатен Дизајн Кристал Ѓердан Изјава Ткаени Целосна Мали Смола Кристали Ѓердан За Жените

DEN 1792.00
DEN 1947.84

Количина на стоки
Достапно


Име : Плетенка мрежа синџир кристал ѓердани
Материјал : смола кристали + мрежа синџир
Дијаметар : Околу 50 - 55 СМ должина
Тежина : Околу 55g по парче
Пакување : Секој во OPP Вреќа

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
Melia cueillez votre jeunesse
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
кристал ѓердан
Обликотшема:
Ѕвезда
Pendant Големина:
30мм
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Боја:
Проверете слики
Моден Накит Материјал:
Смола Кристали Камења
Стил:
Моден Кристал Ѓердан
Материјал:
Смола кристали,најлон нето
Употреба:
партија,свадба,секојдневно носење,подарок
квалитет:
супериорен
Позлата Боја:
Immitation Родиум
Тип:
кристал ѓердан
Должина:
About 50 - 55 cms
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат