.

.

New
SCHRLING Бесплатен превозот Затемнување Ткаенина 28mm База Систем Ролери Завеси, Ролетни во Соби За Дневна соба Стандардна големина

SCHRLING Бесплатен превозот Затемнување Ткаенина 28mm База Систем Ролери Завеси, Ролетни во Соби За Дневна

DEN 1659.00
DEN 1843.68

Количина на стоки
Достапно


Ако сакате да се купи прилагодена големина, ве молиме .
Baes Систем Затемнување Ткаенина Ролери Ролетни :
1. Со 28mm алуминиумска Цевка, силен механизам, треба да се вежба .
2. Блок 100% на светлината за целосна приватност,светло контрола и УВ заштита .
3. Ги вклучува сите додатоци, прифатени два инсталирате методи : Ѕид монтирање & Врвот монтажа.
4. Ефикасно да се регулира осветлувањето на вашата соба со прилагодување на синџир механизам.
6. Совршен за : Спални соби,Градинки и детски Соби,Дневни Прагови, Медиумите Простории, Области на метрополите, Одмори,Хотелски Соби,итн.
Answer : ___________________________ Note :
1. М aximum големина : Max Width 180cm. Макс Висина(Пад) 250cm.
2. 1 инч =2.54 см ,ние ќе произведуваат производи во сантиметар, па ве молиме да ни кажете големина во cm. Ви благодариме!
3. Ние само можеме да им понуди на слепи која ширина вклучувајќи пакет е помалку од 150cm во Русија . 4.Боја разлика : Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики. 5. Цел не може да се откаже и да се промени по 24 часа, па ве молиме да го потврдат сите ред информации во рамките на 24hours.
SCHRLING Бесплатен превозот Затемнување Ткаенина 28mm База Систем Ролери Завеси, Ролетни во Соби За Дневна соба Стандардна големина SCHRLING Tela де oscurecimiento envío гратис 28 мм sistema база persianas enrollables cortinas en dormitorios став sala де estar tamaño estándar SCHRLING Бесплатная доставка Затемнување Ткань 28 мм Базовая система Роликовые жалюзи Шторы в спальнях для гостиной Стандартный размер
Answer : ___________________________ NOTE : Нашата Цена само се вклучени производ, цена ,Не се вклучени било данок или прилагодено царинење надомест кој беше обвинет од страна на вашата земја, и купувачот ќе има обврска да плати за дополнителни даноци во тој случај . Ако цел, што значи дека можете да го прифатат она што рековме погоре.
ШОПИНГ ВОДИЧ
Плаќање :
100% уплата, пред испорака, ве молиме бидете сигурни дека ќе го напушти точни imformation , вклучуваат вашето целосно име
,адреса,телефонски број и поштенски код, стоките ќе бидат испратени на адресата што сте го напуштиле.
Превозот :
Ние обично бродот на нарачка во рок од 36 часа по уплатата. И цел ќе бидат испратени преку е-пакет, Кина регистрирани
mail, Aliexpress стандард, Fedex, DHL,EMS ,итн.
Повратни информации :
Нашата цел е 100% позитивни повратни информации и 100% задоволството на клиентите, ние ќе го прават нашите најдобри за нашите клиенти.
И вашата 5 ѕвезди фалат ★ ★ ★ ★ ★ е важно за нас.
(Доколку имате било какви прашања ,ве молиме и контактирајте со нас на прво место.Ви благодарам!)

Карактеристики на стоката

Големина:
W45xH60cm, W60xH180cm, W70xH180cm, W80xH180cm, W90xH180cm, W100xH180cm, W110xH180cm, W120xH180cm, W130xH180cm, W140xH180cm, W150xH180cm, W160xH180cm, W170xH180cm, W180xH180cm, Contact us for price, Customized Blackout
Материјал:
Ткаенини
Инсталација Тип:
Страна Инсталација,Таванот Инсталација,Надворешните Инсталација,Изградена-во
Техника:
Рамна Плоча
Применливи Прозорец Тип:
Oriel Прозорецот
Шема:
Вертикална
Лист Големина:
Широк Нож
Формат:
Мушка Јаже
Број На Модел На:
БС-BO-Стандард
is_customized:
Yes
Отворање и Затворање на Метод:
Право На Отворено
Бренд Име:
SCHRLING
Тип:
Ролери Нијанси
Стил:
Нордиските Дизајн Ролери Ролетни
Инсталација Тип:
Built-in,Таванот Инсталација
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Шема:
Обична
Материјал:
Сончева светлина Ткаенина или затемнување Ткаенина
дизајн:
Нордиските Morden дизајн
боја:
Бела,светло сива,портокалова,ecru,зелена,сина,црна,темно сина
Ширина на опсег:
45см-180cm
Висина Опсег:
макс висина 300cm
Времето За Производство:
2-4Days
превозот време:
3-25days
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат