.

.

New
befon Duplicator Мастило copyprinter мастило CPI7 Компатибилен за Gestetner 5300 5428C 5308

befon Duplicator Мастило copyprinter мастило CPI7 Компатибилен за Gestetner 5300 5428C 5308

DEN 960.00

Количина на стоки
Достапно


Тип : Duplicator/Копир Мастило
Бренд : befon
Модел : ИПК 7
Јачина на звук : 600 ML
Боја : Црна
Состојба : 100% нови и оригинални пакување
Компатибилен За Gestetner Duplicator :
5300 5428 C 5308 5308 E 5430

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
befon
Број На Модел На:
ИНДЕКСОТ 7
Тип:
Други
Производот:
Duplicator/Копир мастило
Производ модел:
ИНДЕКСОТ 7
Компатибилен Машина:
gestetner
Функција:
100% компатибилен
Компатибилен машина модел:
Gestetner 5300 5428C 5308
јачина:
600Ml
Сертификати:
ISO14001, ISO19001, Б.В., десет медали од CN, Env Мастило и Мастер Стандард
Состојба:
100% нови и оригинални пакување
Место на Потекло:
Пекинг, Кина
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат