.

.

New
Силиконски Микро Прстени 5.0*3.0*3.0 ММ 1000Pcs/Шише #3 Темно Кафеава Коса Монистра За Dreadlocks Коса Екстензија Додатоци

Силиконски Микро Прстени 5.0*3.0*3.0 ММ 1000Pcs/Шише 3 Темно Кафеава Коса Монистра За Dreadlocks Коса Екстензија

DEN 470.40

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

боја:
1 Црно, 3 Темно Кафеава Боја, 5 Средни Браун, 6 Средни Браун, 8 Темно Русокоса, 11 Светло Кафеава, 13 Русокоса
Тип На Објект:
Линкови, Прстени & Цевки
Материјал:
Алуминиум со силикони
Количина:
1000pcs/кутија
Број На Модел На:
Микро Силиконски Прстен
Бренд Име:
MS РОСА
Големина:
5.0*3.0*3.0MM(Outter*Inner*Length)
Тип На Објект:
Микро Силиконски Прстен За Коса Екстензија
одделение:
5A Силикони Коса Екстензија Монистра
Достапни големина:
5.0*3.0*3.0 ММ,4.5*2.5*3.0 ММ
Достапни Боја:
Црна/Кафеава/Беж
Производство:
10,000 Пакети Во Парк
шопинг:
Купонот Достапни
превозот:
Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL,Кина Пост,E-пакет
Пакет:
OEM/ODM Пакет И Пад на Превозот Се Прифати
Is_customized:
Yes
Услуга Живот:
Половина Година Со Соодветна Грижа
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат