.

.

New
Veconor 10pc 65mm магнетни Двојно Крајот PH2 Philips главата шрафцигер малку Сет S2 Челик

Veconor 10pc 65mm магнетни Двојно Крајот PH2 Philips главата шрафцигер малку Сет S2 Челик

DEN 178.00
DEN 206.40

Количина на стоки
Достапно


Veconor 10pc 65mm магнетни Двојно Крајот PH2 Philips главата шрафцигер малку Сет S2 Челик

Карактеристики на стоката

Магнетно:
Yes
Број На Модел На:
S04010001A
Пакет:
10-19Pcs
Со Рачка Или Не:
No
is_customized:
Yes
Карактеристики:
Двојна Глава,Мултифункционални
Тип:
Шрафцигер Сет
Завртка Тип На Глава:
Филипс
Големина:
65mm
Навој На Главата Големина:
PH2
Бренд Име:
Veconor
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат