.

.

New
Модата Облека За Барби Кукли Зелена Цвет Долг Ракав Кратки Фустани За Барби Куклена Куќа Кукла Облека

Модата Облека За Барби Кукли Зелена Цвет Долг Ракав Кратки Фустани За Барби Куклена Куќа Кукла Облека

DEN 86.00
DEN 143.04

Количина на стоки
Достапно


Модата Облека За Барби Кукли Зелена Цвет Долг Ракав Кратки Фустани За Барби Куклена Куќа Кукла Облека
Погодни за : за кукли за 11.5"(29cm ) висина
Фустан само, кукли не се вклучени.

Карактеристики на стоката

боја:
како слики
Бренд Име:
Apatsuki
Материјал:
Платно
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
мода се облекуваат за барби кукла
Пол:
Девојки
Димензии:
слободни
Предупредување:
no
Mfg Серија Број:
Моден
BJD/SD Атрибут:
Западен стил се Облекуваат
Форма:
1/6
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат