.

.

New
Луксузна Кристал Кристал Студ Обетки Шупливи Месечината Ѕвезда Обетки oorbellen Асиметрични Pendant Earring За Жените Pendientes

Луксузна Кристал Кристал Студ Обетки Шупливи Месечината Ѕвезда Обетки oorbellen Асиметрични Pendant Earring

DEN 183.00
DEN 228.48

Количина на стоки
Достапно


Луксузна Кристал Кристал Студ Обетки Шупливи Месечината Ѕвезда Обетки oorbellen Асиметрични Pendant Earring За Жените Pendientes парична Казна или Мода : Мода Метали Тип : Бакар Сребрен Материјал : Бакар ,Злато Позлатен,Кристал,Sliver Позлатен Стил : Трендовски Формашема : Месечината Обетки Ѕвезда обетки Кристал Пол : Жените Ѕвезда Големина : 54.7*31.8 mm Месечината Големина : 50.2*22.9 mm Пакување, Вклучувајќи : 1 пар earring
Answer : ___________________________ Note : предмети, фотографии, направени од страна на вистински акции под бела светлина ефекти. можеби бојата и големината на вистински стоката е различна од сликата, поради различни компјутер, ве молиме не се однесуваат на боја и големина на информации во описот. Ви благодариме за вашиот љубезно ве молиме да се разбере.

Карактеристики на стоката

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
HB1037
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Бренд Име:
MANXIUNI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро,Бакар
боја:
Бело Злато
Облик/Шема:
Ѕвезда Месечината & обетки & Ѕвезда обетки & обетки
Обетки:
жените се Откажат обетки & обетки за жените & месечината обетки
обетки долго:
Обетки злато & Обетки 2017 & Долги обетки
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат