.

.

New
2017 Пролетта, Чисто Бела Кошула Жените Облека Sweet V Деколте, Одблесокот Ракави Чипка Флорални Везови Блузи Памучен Блузи Blusasa U478

2017 Пролетта, Чисто Бела Кошула Жените Облека Sweet V Деколте, Одблесокот Ракави Чипка Флорални Везови Блузи

DEN 921.00
DEN 1180.32

Количина на стоки
Достапно


Пакетот имаат само една маица блузи
Големина Во CM Големина Биста Половината Должина Рамо Ракав S 97 / 79 38 41 М 101 / 80 39 42 L 105 / 81 40 43 XL / / / / / XXL / / / / /
Ве молиме погледнете го подолу детали големина информации пред цел.
Прирачник за мерење може да постои мала разлика. Ве молиме овозможи 1-5cm грешка.
Препорачуваме да Изберете малку Поголем големина од вашите standrad големина.
Ние ќе подготви пакет на услуги по плаќање завршиле, Обично ќе чини 3-7 дена.
За руската купувачи, според прилагоди поштенска политика на Русија, име на примачот мора да биде целосно име и презиме (со три зборови име и презиме)
Вашата шопинг искуство е многу важен за нас и за нашите бизнис. Ние би сакале да ве поканиме да ја напушти пет ѕвездички на нашите производи и услугата ако сте задоволни со предмети ќе нареди. Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое!
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да замине негативни.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Ние гарантираме за сета стока што се продава.Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
Секој врати треба да бидат засновани на докази со превозот следење на број и преземање на слики. Сите се враќаат трошоците за превозот се resposibility на купувачот.
Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Сите Ние искрено се надеваме дека може да се најде она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!

Карактеристики на стоката

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
MoriAlice
Материјал:
Памук
Облека Должина:
Долго
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Batik
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Флорални
Јака:
V Деколте
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Број На Модел На:
U478
Пол:
Жените
Стил:
Слатка
Слатка:
Сен женски
Должина На Ракав:
Sleeve
sleeve тип:
Конвенционалните
Јака:
V Деколте
Облека фуста:
Хеџинг
Облека стил детали:
Тој Yebian шупливи везови
Текстура:
Памук
Боја Класификација:
Бела
Големина:
бесплатни големина
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат