.

.

New
Нотр дам де Париз модел метал занаети подарок ,љубов вашата канцеларија подарок нотр дам, ,Декоративна уметност подарок

Нотр дам де Париз модел метал занаети подарок ,љубов вашата канцеларија подарок нотр дам, ,Декоративна уметност

DEN 864.00

Количина на стоки
Достапно

Опис : Оваа продавница на сите производи за фабрика на големо продажба. Сите продажни производ е со висок квалитет на производот, ако има било кој квалитет на проблемот, може да се врати во зависност од ситуацијата. Клиентите можат да бидат сигурни да се купи.Стоката ќе биде 3 до 7 дена откако ќе го поставите цел да се испрати
Логистика : Драг пријател. Сите наредби ние основен избор е поштенски логистика, ако ви треба повеќе брзиот транспорт услуги. DHL/Федекс треба да плати товар. Ве молиме да комуницирам со нас во времето.

Карактеристики на стоката

Стил:
Европа
Тема:
Архитектура
Материјал:
Метал
Материјал:
Железо
Големина:
13*10.5*14CM
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат