.

.

New
Туш Поставите Прошири Цевка 30CM Продолжување Цевка Бар Хром,Антички Бронза ,Злато , Нафта Урнатини Бронза

Туш Поставите Прошири Цевка 30CM Продолжување Цевка Бар Хром,Антички Бронза ,Злато , Нафта Урнатини Бронза

DEN 590.00
DEN 720.00

Количина на стоки
Достапно

Стил Заврши Хром,Бронза Anituqe, Злато,Нафта Урнатини Бронза Материјал Месинг Димензија 30 см Испорака Тежина (kg) 0.3

Карактеристики на стоката

Бар Должина:
30cm
Материјал:
Дувачкиот
Бренд Име:
ЕЛЕН HOMEDECOR
Број На Модел На:
F110
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат