.

.

New
Традиционален кинески облека кинеската традиционална облека за мажи ориентални mens облека кунг фу униформа мажите панталони KK653 W

Традиционален кинески облека кинеската традиционална облека за мажи ориентални mens облека кунг фу униформа

DEN 1954.00
DEN 3552.00

Количина на стоки
Достапно


(CM) Половината колковите Панталони долго М 73 100 95 L 80 106 97 XL 87 110 99 2 XL 94 116 101 3 XL 101 123 103 4 XL 108 130 104

Карактеристики на стоката

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Традиционален Кинески Облека:
Bottoms
Материјал:
Лен,Памук
Број На Модел На:
KK653
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
EASTQUEEN
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат