.

.

New
Безжичен Далечински Управувач Switch DC 12V 1CH Реле Приемник Модул и 2 парчиња RF Круг Предавателот 315/433 Mhz Далечински Контроли

Безжичен Далечински Управувач Switch DC 12V 1CH Реле Приемник Модул и 2 парчиња RF Круг Предавателот 315/433

DEN 630.00
DEN 700.32

Количина на стоки
Достапно

Latched/Интер-Заклучување : Прес->On (вклучено); Притиснете други копче->Исклучување Притиснете едно копче работи/НА, притиснете друг копче стоп/ИСКЛУЧУВАЊЕ. Еден/Бутване : Притиснете и задржете->On (вклучено); Ослободување->Off продолжи со притискање на едно копче работи /НА, олабави вашиот прст е stop/ИСКЛУЧУВАЊЕ.
Кодирај : Фиксиран код, учење код, возен кодот
2.

Карактеристики на стоката

боја:
DC12V Мини 315MHZ, DC12V Мини 433mhz
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
MITI
Карактеристики:
12V Мини безжичниот далечински управувач
Гаранција:
1
Далечински Растојание:
20-200m
Број На Модел На:
SKU6965
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Материјал:
Пластични
Канал:
1CH
Работна Фреквенција:
315MHz 433MHz
Работен напон:
DC12V
Батеријата:
CR2016 не се вклучени
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат