.

.

New
8pcs/set multicolor католичката Rosary ѓердан,убава 6mm faux мачка очи мушка rosary,католичката крсте pendant Ѓердан

8pcs/set multicolor католичката Rosary ѓердан,убава 6mm faux мачка очи мушка rosary,католичката крсте pendant

DEN 1359.36

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики :
1.Име : слободен ship2pcs/set multicolor католичката Rosary ѓердан,убава 6mm faux мачка очи мушка rosary,католичката крсте pendant Ѓердан
2.Дизајн : ние може да обезбеди нашиот дизајн или клиенти сопствен дизајн
3.Внимание : Лежиште на rosary е со различни бои меша без редовни ред, и ние ќе го испрати по случаен избор на боја по сте го купиле.
Ние maily производство на сите видови на католичката rosary,пластични rosary, rosary лежиште,стакло rosary, аспект мушка rosary,дрвени rosary,rosary со крстот,rosary нараквица,rosary necklacelace, прст прстен rosary,верски нараквица,верски rosary,се зголеми rosary,цвет rosary,мека cerami rosary и така натаму. На pendant на therosary може да биде со Исуса шема или некоја друга шема. Католичката rosary се со монистра од 6mm,7mm, 8мм и 10мм итн, некои се овална монистра или круг монистра, и може да наслика било која боја ти се потребни...

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
QO2HU3
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат