.

.

New
HATOLY Телефон Случај Huawei P10 Покрие Флип СТП Кожа & Силикони Паричникот Holster Случај За Huawei P10 Случај За Huawei P10 П 10

HATOLY Телефон Случај Huawei P10 Покрие Флип СТП Кожа & Силикони Паричникот Holster Случај За Huawei P10 Случај

DEN 177.00
DEN 201.12

Количина на стоки
Достапно


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_1 [Број на Модел] : За Huawei P10 (5.1 инчи)
[Материјал] : Направен од Висок Квалитет на Leanther + Sofy Силикони
[Функција] : Fanshion Стил + Флип Кожа + Телефонот Holster + Мулти-Боја
[Функција] : Назад Заштита Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Анти-Боја
Ве Молиме Внимание
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број ,Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме одберете ( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail )
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
HATOLY
Мало Пакет:
No
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Слатки,Шарени,Бизнис
Големина:
Case For Huawei P10 5.1 inch
Мобилен Број:
Случај За Huawei P10 5.1 инчен
Материјал:
Силикони ,СТП Кожа
дизајн:
Со Картичката Слотови , Стојат Функција
Стил:
Четири-лист детелина Шема Паричникот Случај
Staus :
На Продажба ,Трговија На Големо Поддршка
Бесплатен превозот :
Поддршка
боја:
Црна ,Кафеава ,Сива , Виолетова ,Сина ,Розова
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат