.

.

New
ZOOYA 5d diy дијамант везови swan љубовник дијамант сликарство Крстот Бод полн плоштад вежба Кристал мозаик декорација MX

ZOOYA 5d diy дијамант везови swan љубовник дијамант сликарство Крстот Бод полн плоштад вежба Кристал мозаик

DEN 177.00
DEN 295.20

Количина на стоки
Достапно

Користете помош на пинцета да ги собереш на соодветни дијамант нежно, а потоа го стави во соодветната позиција на модел број Стави дијаманти во вежба складирање кутија (2x6 ) , се држи на налепница, напишете ја боја нема. Проверете смола дијаманти и боја на соодветните боја код, да се обезбеди сите дијаманти код се завршат.com Fed Ex експрес : 4-8 дена Следење на веб-страница : fedex. Отворен мал дел од селотејп, обрнете внимание за да ги задржи прашина надвор.
добредојдовте на нашата продавница фотографијата е полна со дијаманти, има доволно дијаманти Сите производи се направени директно од нашата фабрика Ние се обезбеди фото обичај дијамант вез, Прилагодено со цел ние да ги достави во рок од пет ден Откако ќе ја прими стоката,ако најде недостасува дијамант, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе reissue
За изгледот Драги пријатели, ако сакате да видите изгледот пред исплата , ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде на изгледот, што е можно поскоро Откако ќе ги добиете на изгледот ,ако имате било каков проблем,ве молиме да ни кажете,ние ќе го реши тоа веднаш -Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство -Дијамант тип : Полн плоштад дијамант -Материјал : Нова генерација на Плоштадот Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Боја Кутија / Торба -Повеќенаменски : Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан , Бар -Size : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите За нашите дијамант Ние избрани животната средина-пријателски смола материјали, производство во согласност со DMC меѓународната стандардна боја картичка, дијаманти за вкупно 447 видови, може точно да покаже сликата на бои шема за филтрирање
Нашите смола дијаманти со брилијантен боја, 447 бои , употреба на еколошки смола материјал, не-токсични и невкусна пред-служи за долго време, Не е лесно да исчезнат, да се обезбеди слика aestheticism и реални. додека заврши целата слика може да се стави книга на предниот дел од дијамант цртеж, со раце притисне на книгата
Пакување и алатки Големина > 30x40cm Подароци Кутија за Пакување Големина ≤ 30x40cm Меур Торба за Пакување Алатки : пинцети, Pick-Up Алатки колекции во собата : алатки,смола дијаманти ,печатени платно Совети : Ако најдете нешто недостасува, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се реши на време
Пратката Ние секогаш се испрати стоката во рок од 5 дена по вашата исплата.
База на материјали се направени на HD oilcloth и боја , секој соодветните боја блок се претставени преку писмо, Пост во дупчење процес може да се издвои од страна на соодветните вежба боја и писмо.
Правење Чекори за да се Отвори вашиот парцела, проверете колекции дали сите делови се целосно или не. Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние може да се реши на време , ве Молиме да не ги достават негативни повратни информации за да Aliexpress. Изберете лик (симбол), најдете соодветните дијаманти и го стави во вежба плоча. Обезбеди бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail ,Ali Express Стандард на Превозот и e Packet Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена. Подолу е проценет испорака брзина за вашиот избор Проценува испорака брзина Пост воздух mail : 10-60 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата e Packet : 7-25 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата ЕМС експрес : 5-20 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата на курирската служба DHL express : 4-8 дена Следење на веб-страница : dhl.

Карактеристики на стоката

Големина:
25X20CM, 30X25CM, 40X30CM, 50X40CM, 60X45CM, 65X50CM
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Бренд Име:
ZOOYA
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Употреба:
Дома декорација/ Ѕидот налепници / како подарок
За Дијаманти:
100% целосна плоштадот вежба
Техника:
Висок Квалитет На Печатење Машина
колекции во собата:
алатки,смола дијаманти ,печатени платно
квалитетот на производот:
добро
Испорака Брзина:
брзо
Дијамант Тип:
3D,5D
Услуга став:
добро
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат