.

.

New
Светлината се Префрлите Decal Отстранлив Креативни Животинско Морски Лав Винил Налепници За Детска Соба Дома Декор Уметност Светлина Цитати DIY PVCSYY635

Светлината се Префрлите Decal Отстранлив Креативни Животинско Морски Лав Винил Налепници За Детска Соба Дома

DEN 95.00
DEN 119.52

Количина на стоки
Достапно

Производ Inforamtion : Број : SYY635 Големина 15x15cm М erial : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

Карактеристики на стоката

боја:
H625 Кафе Браун, H607 Оган Црвена, H627 Сива, H601 Бела, H610 Руменило, друга боја избор
Големина:
15x15cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Животните
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
SYY635
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат