.

.

New
37.5x48mm Swan се Одвиваат Крилја Циркони, Отворајќи 925 Sterling Silver Tassel Приврзоци Конектор Бисер Накит Додатоци SP-CZ018

37.5x48mm Swan се Одвиваат Крилја Циркони, Отворајќи 925 Sterling Silver Tassel Приврзоци Конектор Бисер Накит

DEN 3311.04

Количина на стоки
Достапно


Како да нарачате, кликнете тука :
Како да се направи исплата, кликнете тука :
Превозот И Ракувањето Со :
1. Во случај да сте го добиле неточен, неисправен, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена, откако ќе се примени на објект. Повратни информации ќе бидат оставени кога ќе се добијат повратни информации од вас. Ние само се достави до купувачот е потврдено превозот адреса дадени на Aliexpress , ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно, пред да се изврши плаќање.
Контакт Со Нас На :
Можете да разговарате со нас директно на интернет од страна на Aliexpress онлајн чет алатка или испратете ни порака. Сите предмети ќе бидат проверени строго пред превозот. Различните време на испорака зависи од различни земја и превозот начини :
3.5x48mm Swan се Одвиваат Крилја Циркони, Отворајќи 925 Sterling Silver Tassel Приврзоци Конектор Бисер Накит Додатоци SP-CZ018
Точка Бр.
Враќање & Размена Политика :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме имајте предвид дека плаќањата се потребни за да се направи во рок од 3 дена по поставувањето на цел.Нашите производи се подготвени акции , ние можеме да брод на парцела во 1-3 работни дена по вашата исплата е расчисти. И нашата цел е 100% позитивни повратни информации & хармонија од нашите ценети клиенти. Тоа е високо препорачливо да го врати објектот во снимени испорака како ова ќе ви обезбеди со доказ за прием. По уплатата реализација, ние ќе брод објектот во рок од 1~3 работни дена.
За рефус количество цел или прилагодено цел, pls контактирате директно да се потврди детали. Купувачи се одговорни за овие обвиненија.
Ние и ветуваме на само продаде врвен квалитет на производи,ве w за не пропуштајте ја!
Нашите sterling silver е electroplated со тројно Родиум, на која thicknes е до 3 microns, ефикасно спречување на сребро од добивање оксидира и лошата по долго време облечен.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Приврзоци Тип:
Solitaire
Бренд Име:
fnixtar
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
SP-CZ018
Функција:
Swan Се Одвиваат Крилја Циркони, Отворајќи 925 Sterling Silver Tassel Приврзоци
Материјал:
Солидна 925 фунта сребро,Циркони, бесплатно на олово и никел
боја:
Бела Родиум Позлатен
Големина:
Approx 37.5x48mm
Употреба:
Sterling Silver Tassel Приврзоци Конектор За Бисер Ѓердани Одлуки
Состојба:
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
кориснички:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат