.

.

New
ВИЛИС Деца Зглоб Часовници Жени, Девојки се Види Јагода Хривнија Дами Раце Часовници Силикони Жени, Појаси Водоотпорен Види

ВИЛИС Деца Зглоб Часовници Жени, Девојки се Види Јагода Хривнија Дами Раце Часовници Силикони Жени, Појаси

DEN 190.00
DEN 210.72

Количина на стоки
Достапно


Висок квалитет на децата види студентите часовници . 30 метри водоотпорен
Ве молиме имајте во предвид : 1. Ако имате било бараат, ве молиме да ни каже. Ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас;
2. Доколку купите повеќе објекти од нас, ние може да ги поддржат во комбинација превозот
Превозот :
1. Ние брод на предмети од кина пост воздух mail,EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната. Обично ќе брод предмети од EMS да повеќето земји;
2. Ние снабдување со најевтиниот превозот услуга; ако ви треба брзо брод, ве молиме кажете ни за првото;
3. Време на испорака :
а, ПРОЗОРЦИ/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ превозот време се земе од 3-7 работни дена, EMS зема 7-15 работни дена
б, HK/Кина Воздухопловната брод во Азија, Западот Евра, Северна Америка се земе 7-15 работни денови, и бродот на Јужна Америка, средниот Исток, Источна Евра, Африка земе 15-30 работни дена
4. Ако стоката се одржи од страна на купувачот се лоцира царината, купувачот мора да ги сноси ризик. Ако се случи увозните давачки или други давачки или други ризик бидејќи ние испрати на стока од Кина, купувачот е одговорен за чистење на обичај или да му платат на сопствени данок, овие ризици се должи на купувачот обичај, што е надвор од нашата контрола. Ве молиме да се разбере.
5. Како друга земја имаат различни лоцира царинска политика, со цел да ги споделите со клиентите прими стоката безбедно и непречено, ние треба конечната одлука да се избере која експрес сервис кога брод.
Политика На Враќање
1. Ако не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот;
2, објектот треба да биде во иста состојба како што беше доставена до вас, целосна наплата ќе се издаде во рок од 3 дена откако ќе го добие предметот, да не вклучуваат превозот и ракувањето со такси.
Повратни информации
1. Вашето задоволство е наша крајна цел;
2. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време ако имате било какви прашања. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне;
3. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате детали за трансакцијата и ни остави позитивен фидбек. Ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Карактеристики на стоката

Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Дијаметар:
35mm
Затворач Тип:
Тока
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Дебелина:
10мм
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
ВИЛИС
Функција:
Никој
Број На Модел На:
002
Бендот Материјал Тип:
Пластични
Случај Материјал:
Пластични
Бендот Должина:
22cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат