.

.

New
Ultralight Велосипед Диск Кочница T25 Клуч За MTB Диск Кочница RotorsTorx Главата Гром Завртка Т-клуч Поправка на Велосипед Велосипед Поправка Алатка

Ultralight Велосипед Диск Кочница T25 Клуч За MTB Диск Кочница RotorsTorx Главата Гром Завртка Т-клуч Поправка

DEN 182.40

Количина на стоки
Достапно


Велосипедот Диск Кочница T25 Клуч За MTB Диск Кочница Роторот Torx Главата Гром Завртка Т-клуч Поправка на Велосипед Велосипед Поправка Алатка
СПЕЦИФИКАЦИИ :
Материјал : S2 Висока Цврстина Материјали
Големина : Околу 140*85mm
Боја : Како Се Покаже
Употреба : Планински Велосипед
Тип : T25 Клуч За MTB Диск Кочница Болт
ПАКЕТ СОДРЖИНА :
1 x MTB Диск Кочница Гром Клуч

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
Ленс Дома
Тип:
MTB велосипед Синџири Мерење Владетел
Име на производ:
MTB Диск Кочница Гром Клуч
Материјал:
S2 Висока Цврстина Материјали
Тежина:
Approx 42g
категорија:
Велосипед Додатоци,Додатоци Велосипед
Број На Модел На:
T25 Клуч
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат