.

.

New
6D Целосна Опкружувачки Дизајн столче Покрие Зелена И за Здрава Автомобил Перница Бесплатен Превозот Автомобил Стил

6D Целосна Опкружувачки Дизајн столче Покрие Зелена И за Здрава Автомобил Перница Бесплатен Превозот Автомобил

DEN 8604.00
DEN 11472.00

Количина на стоки
Достапно


Ве молиме имајте во предвид :
Забелешка на вашиот автомобил модел на вашата цел,ако тоа не е забелешка,ние ќе ви испратиме Стандардна Верзија.(Задното седиште
капакот е големина околу 133-135cm)
Верзија : 1 поставува вклучуваат : 2 парчиња пред седиштето маска+1pcs задното седиште маска
Верзија Б : 1 поставува вклучуваат : 2 парчиња пред седиштето маска+1pcs задното седиште маска+1pcs воланот маска+2 парчиња
Lumbar Поддржува +2 парчиња потпирачи за глава

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Тежина:
6kg
Објектот Должина:
135cm
Објектот Ширина:
45cm
сет парче:
8
Бренд Име:
Dingdian
Mfg Серија Број:
Седиштето Опфаќа
Материјал Тип:
Лен
Објектот Висина:
5cm
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Специјални Функции:
1.заштита на седишта 2.лесно чистење 3.комфорт при возењето 4.разубават автомобил
Модел:
DDd08.23529
Материјал Тип:
Термостат Кожа И Полиестер Влакна Коноп
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат