.

.

New
9x13mm Имитација Капка Бисер Војска Зелена/Светло Жолта/Сребрена Чаша Лабава Монистра Камења, Накит Одлуки Дизајн Подароци За Жени, Девојки

9x13mm Имитација Капка Бисер Војска Зелена/Светло Жолта/Сребрена Чаша Лабава Монистра Камења, Накит Одлуки

DEN 211.00
DEN 340.32

Количина на стоки
Достапно


Драги пријатели,овој ѓердан е полу-готови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве молиме контактирајте со нас!ви благодариме!
ПРОИЗВОДИ :
Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).
ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!
Превозот :
Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!
Транзит време е за 15-30days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.
Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние
1-во Ред објект испратени до вас;
2-објектот има проблеми со квалитетот;
3-објектот е оштетен во транзит и така натаму;
Ние ќе не вратат брод трошоци.
Ние се испита квалитетот на секој производ. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion.
Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака.
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати.
Задоволството На Клиентите :
Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас!
и сакаат да имаат добар време секој ден.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Надворешниот Дијаметар:
9mm
Бисер Форма:
Пад
Објектот Тежина:
0.1
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бисер Квалитет:
АА+
Број На Модел На:
YCH0507
is_customized:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат