.

.

New
Нова Топла Продажба Мала Симпатична Був и 8мм Црна Матирано Монистра Со Различни Smart Locket Шарм DIY Масло Diffuser Мода Хривнија

Нова Топла Продажба Мала Симпатична Був и 8мм Црна Матирано Монистра Со Различни Smart Locket Шарм DIY Масло

DEN 129.12

Количина на стоки
Достапно

Нова Топла Продажба Мала Симпатична Був и 8мм Црна Матирано Монистра Со Различни Smart Locket Шарм DIY Масло Diffuser Мода Хривнија
Доведе & nickle слободни
Хривнија Должина : 18mm опуштена
Монистра : 8mm
Був : 10мм
DIY locket : 16mm
Секоја нараквица ќе исчезнат со 1pc лава мушка и 2pc чувствува топки.
Слики :
Повратни информации и Повратни информации е важна за нас ! Ние одговор на нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее. Ве молиме да ни даде добар фидбек, ако сте задоволни за нашите производи и услуги. Благодарам многу Контакт со нас ве молиме пред да замине никакви негативни повратни информации или спор, ќе ви помогне да го решите вашиот проблем и да се направи да се чувствувате среќни
Превозот Ние брод на редот за излез во рок од 48 часа откако цел потврди, ве молиме, напишете ја вашата адреса правилно еднаш направи цел Увоз данок и такси се купувачот одговорност ве Молиме контактирајте со нас ако не ја прими пратката на време, ние ќе ги провери со нашите превозот компанија и да ви даде брз одговор.
Гаранција & се Вратат Ние обезбеди 90days гаранција, ве молиме да се купи без грижи. Ве молиме контактирајте со нас за една недела по приемот на производот и да се врати во месец Производ треба да биде во неговата оригинална состојба и добар пакување кога се враќаат Ние ги преземе сите превозот цена, ако производот не е како рекламира, а купувачот да ги преземе сите превозот цена, ако само не ми се допаѓа.

Карактеристики на стоката

Должина:
18cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Смола
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
diffuser хривнија
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Cykopv
Стил:
Гроздобер
Затворач Тип:
се водат
Синџир Тип:
Никој
Функција:
diy diffuser
Должина:
18mm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат