.

.

New
2017 Мажите Секојдневен Чевли на Вистинска Кожа Брод Чевли се Лизга На Возење Чевли Човек Шупливи Од Машки Станови Дише Sumemr Мокасини 38-46

2017 Мажите Секојдневен Чевли на Вистинска Кожа Брод Чевли се Лизга На Возење Чевли Човек Шупливи Од Машки

DEN 1247.00
DEN 2494.08

Количина на стоки
Достапно


НИ ГОЛЕМИНА 6= ЕВРА ГОЛЕМИНА 37 = ВНАТРЕ 23.5 CM НИ ГОЛЕМИНА 6.5= ЕВРА ГОЛЕМИНА 38 = ВНАТРЕ 24 CM НИ ГОЛЕМИНА 7= ЕВРА ГОЛЕМИНА 39 = ВНАТРЕ 24.5 CM НИ ГОЛЕМИНА 7.5= ЕВРА ГОЛЕМИНА 40 = ВНАТРЕ 25 CM НИ SIZE 8= ЕВРА ГОЛЕМИНА 41 = ВНАТРЕ БЕА 25,5 СМ НАС ГОЛЕМИНА 8.5= ЕВРА ГОЛЕМИНА 42 = ВНАТРЕ 26 CM НИ ГОЛЕМИНА 9= ЕВРА ГОЛЕМИНА 43 = ВНАТРЕ 26.5 CM НИ ГОЛЕМИНА 9.5= ЕВРА ГОЛЕМИНА 44 = ВНАТРЕ 27 CM НИ ГОЛЕМИНА 10= ЕВРА ГОЛЕМИНА 45 = ВНАТРЕ 27.5 CM НИ ГОЛЕМИНА 10.5= ЕУР ГОЛЕМИНА 46 = ВНАТРЕ 28 CM НИ ГОЛЕМИНА 11= ЕВРА ГОЛЕМИНА 47 = ВНАТРЕ 28.5 CM НИ ГОЛЕМИНА 11.5= ЕВРА ГОЛЕМИНА 48 = ВНАТРЕ 29 CM НИ SIZE 12= ЕВРА ГОЛЕМИНА 49 = ВНАТРЕ 29.5 CM НИ ГОЛЕМИНА 12.5= ЕВРА ГОЛЕМИНА 50 = ВНАТРЕ 30 CM 2017 Мажите Секојдневен Чевли на Вистинска Кожа Брод Чевли се Лизга На Возење Чевли Човек Шупливи Од Машки Станови Дише Sumemr Мокасини 38-46 Испорака : 1) Откако ќе го купи производот, ние ќе го организира испорака за вас како е можно поскоро (нормално, во рок од 1-7 дена), со исклучок на празници.
2) Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. ( Совети : руската нарачка адреса треба да ја напушти детален држава град име треба да биде целосно име и презиме,или нема да ја добиете парцела! ). Ако индивидуални наредби е надвор од акциите, и треба да се чека , ние ќе ве информира што наскоро.
3) Ние обично брод вашите производи преку Кина Пост / Хонг Конг Пост Воздух Пошта која ги зема 15-50 работни дена за да стигнат до вашата локација,Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4) Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Враќање :
1) Неточни стоката или не е во согласност опис : ако купувачот сакаат да се врати стоката, продавачот ќе плаќа за $5 товар, ако купувачот не сакаат да се вратат, продавачот ќе рефундирање на половина од вкупната цена.
2) Без оглед на тоа на кој начин ние ги испратите , ако не можете да добиете производот на крајот на поставено време , ние гаранција за враќање полн со пари назад или да го продолжи времето за испорака .
3) ако стварта е оштетена : a s одговорен продавачот,ние гарантираме за слободна размена или наплата.
Совети :
* Се должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. ве молиме љубезно ве молиме да се разбере ! Ако умот, ве молиме да не купувам!

Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Обвивка Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Лизга-На
Insole Материјал:
Гума
Функција:
Дише,Масажа
Чевли Тип:
Основни
Број На Модел На:
Продавница Бр 1628975
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Бренд Име:
dobeyping
Мажите Секојдневен Чевли:
Мажите Мокасини, Мека, Мрзливи Чевли, Дупка, Перфорации, Удирање, Голема Големина
секојдневен чевли на кожа:
Класичен, Одмор, Шетање, Вистинска Кожа, Секојдневен Чевли На Човекот
Пол:
Машки, Возрасни, Мажи, Мажи, Човекот, Човек, Младите, на Студентите, на Работа, на Улица
боја:
Бела, Кафена, Сина, Сива
Големина:
38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46
Сезоната:
Лето
трговија на големо и на мало:
Yes
Карактеристики:
Посочи Пети, Слободни & Drop Превозот, Рамни Со Не Се Лизга, Погоден За Носене
Специјален Попуст:
MOQ 1 пр, 2 prs или повеќе од 5% попуст
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат