.

.

New
Clax Мажите Кожа Станови Чевли 2017 Пролет Лето Мажите Брод Чевли Црна, Сина Секојдневен Мокасини Домот Moccasin Слободно Обувки

Clax Мажите Кожа Станови Чевли 2017 Пролет Лето Мажите Брод Чевли Црна, Сина Секојдневен Мокасини Домот Moccasin

DEN 1745.00
DEN 2726.40

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
6, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
PU
Број На Модел На:
XCR1718
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Clax
Затворање Тип:
Лизга-На
Чевли Тип:
Брод Чевли
Insole Материјал:
ПВЦ
Функција:
Дише
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
боја:
црна, сина, жолта
Година:
2017
Сезоната:
Пролет лето Есен
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат