.

.

New
Руската Сфера на Млазницата Совети Спојка Сфера Шлаг Цевки Млазници Конвертор Пластични Торта Декорирање Алатки за Русија Млазницата

Руската Сфера на Млазницата Совети Спојка Сфера Шлаг Цевки Млазници Конвертор Пластични Торта Декорирање Алатки

DEN 47.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Достапно


Топката Млазницата Совети Спојка Сфера Шлаг Цевки Млазници Конвертор Пластични Торта Декорирање Алатки за Русија Млазницата
Пакет содржи : 1 Парче Спојка
1.Во светот Превозот(Освен некои земји и APO/FPO)
2.Ние ќе процес 1~5 дена по исплата потврда за акции е динамичен, нормално верификација потребите 1~3 дена.
3.Нормално, можете да ги пратите парцели информации од сајт : www.17track.net/index_en.shtml 7~15 дена подоцна откако ќе го бродот. Ако се оди низ празниците, на подолго време.
4.Различни превозот начин, различни региони, различни времето за испорака. ве молиме да биде трпеливо за изненадување.
Единици : денови
5.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Нормално ако изберете Кина Пост Воздух Mail или e Packet. вашиот парцела во вредност од $3, и ние да ја означите како подарок за вашите даночни во минимум; ако изберете DHL, EMS, Fedex, UPS-от, вашиот парцела вреднува подолу $20 за вашите даночни во минимум.

Карактеристики на стоката

боја:
Големина S Бела, Големина S Зелена, Големина S Виолетова, Големина L Бела, Големина L Зелена, Големина L Виолетова
Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
Топката Совети Цевки Млазницата Спојка
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
SHENHONG
Материјал:
Пластични
Торта Алатки Тип:
Торта Цевки Млазницата Спојка
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат