.

.

New
Злато Боја Писмо d Ѓердан За Мажи Жени од не ' Рѓосувачки Челик англиски Име Почетната Буква д Pendant Ѓердани Срцето Роденден Подароци

Злато Боја Писмо d Ѓердан За Мажи Жени од не ' Рѓосувачки Челик англиски Име Почетната Буква д Pendant Ѓердани

DEN 96.00
DEN 120.00

Количина на стоки
Достапно


Злато Боја Писмо d Ѓердан За Мажи Жени од не ' Рѓосувачки Челик англиски Име Почетната Буква д Pendant Ѓердани Срцето Роденден Подароци
Производство детали :
Предмет Тип : Ѓердан
Парична казна или Мода : Мода
Поставување Тип Павер Поставување
Пол : Жените
Метали Тип На : Нерѓосувачки Челик
Број на модел : d : d Ѓердан N00348d
Ѓердани Тип : Pendant Ѓердани
Синџир Тип : Линк Синџир
Затворач Тип : Hummer
Обликотшема : Срцето
Стил : Трендовски
is_customized : Да
Материјал : Метал
Функција : Накит
Компатибилност : никој
Пад На Превозот : Да
is_customized : Да
Повод : Партија Свадба Ангажман Подарок
Боја : Златна Боја Сребрена Боја Се Зголеми Златна Боја
Стил : Класичен,Тренди,Романтични,Секојдневен,Спорт,Мода
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Експрес Слободен Испорака : Нарачка>150Слободни ПРОЗОРЦИDHLТНТЕМСFEDEX
Дизајн : Писмо d Ѓердан За Мажи Жени
Место на Потекло : Кина (Копно)
Слика Покаже :
1. Објектот Ќе биде Објавено во рок од 1-2 Дена по Плаќањето е Завршено. Ве молиме Бидете Сигурни дека Вашата Адреса за е Точно.
2. Вашата Цел Секогаш се Испраќаат од страна на Меѓународните Пост. Воздухот Mail. Исто Како Кина Пост Воздухопловната / HK Пост Воздухопловната. Тоа Ќе Биде Потребно За
20-60 Денови за Испорака. Ние Може да го Користат ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ за Побрза Испорака (3-7 Дена) . Ве молиме Контактирајте со нас за Повеќе Детали
Дополнителен Товар.
3. Сите Предмети Ќе биде Транспортирана Со Внимателни Пакување за да се Заштити и да се Обезбеди Безбедност за Време на Испорака.
4. Како што сите Знаеме дека International Shipping Бара Повеќе Комплицирано Превозот Процедури, Како што и Двете Земји
Царинските Транзит Станици и др., тоа Веројатно Ќе Потрае Подолго Време За Вашите Елементи за да се Дојде до Крајната Дестинација. Многу
Го цениме за Вашето Разбирање на оваа Неконтролирано Прашање.
5. Увозни Давачки / Даноци Не се Вклучени во Точка Цена или на Превозот Обвиненија. Овие Трошоци се на Купувачот Одговорност.
1. Ние Ќе бидеме Одговорни за Било какви Штети или Загуби Настанати во Превозот на Процесот.Ако Не Го Добиете Вашиот Објект На Време
Ве молиме Контактирајте со нас Веднаш, за Понатамошна Помош.
2. Купувачите Се Бара да ги Преземат Слики на Оштетениот Објект. Ние Ќе Ви Даде Брз Размена или Наплата.
4. Ве молиме да Забележите дека Големина и Боја Застапеност Се Предмет на Производство на Варијанса И Не Може да биде Точно .Исто така, Имајте на ум дека
Следи Прилагодувањата Може да се Разликува Од Компјутер на Компјутер и Може да ја нарушат Вистинските Бои.
1. Ние Ќе Остави Позитивни Повратни информации за Вас, А Ние ги Цениме Вашите Пет ѕвездички Позитивни Повратни информации откако Ќе се Примени предмети.
2. Ако Имате Некои се Сомневаат или Незадоволни, ве Молиме да Не ја Напушти Неутрален или Негативен Фидбек.Можете Да Контактирате со Нас на Прво и Ние
Ќе се Обидеме потрудиме да го Реши. На сите Ваши Пораки Ќе се Одговори во рок од 24 Часа.
3. Нашите Работното Време е Пекинг Време : 08 : 00-18 : 30, јас Ќе Ви Одговори во 16 Часа, Понекогаш, јас Можеби Далеку Канцеларија, Па Можеби
Одговори Вас Малку Доцна. Ви Благодариме За Вашата Поддршка И Сите
Пекинг Време=PDT Време+15 Часа =UTC Време+8 Часови =BST Време+7 Часа

Карактеристики на стоката

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
GATTVICT
Pendant Големина:
1-2cm
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
d Ѓердан N00348d
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Компатибилност:
Никој
Функција:
накит
Име:
Злато Боја Писмо d Ѓердан За Мажи Жени од не ' Рѓосувачки Челик англиски Мпп
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен Трендовски Романтична Повремено Спорт Мода
Повод:
Партија Свадба Ангажман Подарок
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Злато Боја Сребрена Боја
Експрес Слободен Испорака:
Цел>150usd Слободни ПРОЗОРЦИDHLТНТЕМСFEDEX
Место на Потекло:
Кина (Копно)
дизајн:
Писмо d Ѓердан За Мажи Жени
Пад на превозот:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат