.

.

New
TIANCOOLKEI BBE32 FU32 Вакуум цевки засилувач со приклучок за слушалки моќност засилувач една машина Дома Аудио засилувач

TIANCOOLKEI BBE32 FU32 Вакуум цевки засилувач со приклучок за слушалки моќност засилувач една машина Дома Аудио

DEN 8064.00

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. Продавачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. За било какви предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.
Ако сте ја купиле повеќе објекти од мене, може да ми испратите една плата за сите предмети, наместо да плаќаат за нив поединечно.
Плаќање :
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. значи, ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
Превозот :
1. Излез : Задниот панел : 4ohms директно на излез ИЛИ 8ohms излез 4w x 2 ( Актуелната власт 25w + 25w ) Пред 6.
* Гаранцијата се за замени само,било каков проблем, ве молиме љубезно ве молиме ни e-mail frist,ние ќе ја прифати вашата советува & барање. Како резултат на спорот средства не се враќа
Наплата :
1. Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.35 MM 66 * 32 обланди со користење на посебна технологија, целиот систем, напојување со H 14 360 0. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.Ви благодариме за разбирањето!
.Параметри : Влез : 1 група РКА текст Цевки : Пекинг е 6n2x1, Пекинг е FU32x2 Излез прекинувач : префрлате помеѓу 8ohm излез и приклучок за слушалки излез, 4ohms излез дел не треба користете ја апликацијата phone switch.5-2v повратен сигнал/шум : > 118d B(А) Производството вкупно хармонично нарушување : приклучок за Слушалки максимална моќност : за 1w Боја : бранеа од нерѓосувачки челик површина квалитети Тежина : околу 6kg Големина : 32 x 18 x 16cm цевка содржат високо Пакување големина 40 * 35 * 25cm Влезен напон : 110v-230v Карактеристики : Употреба на сите AC филамент осветлување, со 102 DB слушалки за слушање, не малку потпевнувам бучава Користење 6n2 напон цевка за да се водени паралелно fu32 класа коло, излез 4w + 4w, со отпорност на барањата 4-8 ohm чувствителност повеќе од 90db е 6.5 annealed силикон обланди Слушалки совршена заштита коло, излезниот трансформатор не-оптоварување заштита Поранешни високи дизајнер треска претходници обезбеди прототип коло, тогаш виш треска постарите подобрување на колото, се стави на прототип, која зеде шест месеци за да ја изберете елементи се вклучите звук за подобрување на Вртење на слушалки : Зајнхајзер предводник на HD800 слушалки и Италија RP030 професионални слушалки Звук : Вкупно сите фреквенција се избалансирани, со целосна цевка вкус карактеристики, целосна смисла и интензитетот на ниска фреквенција, АКО е топло mellow, тоа има посебна предност во висока фреквенција, висока фреквенција структуриран низ, со голема точност, но не се подели на многу висока фрекфенција, звук детали, водат и светла висока фреквенција контролирани добро! Овој став звук перформансите на целокупниот Пакет вклучува : 1pcs Слушалки Засилувач 1 PCS аудио кабел
Контакт со нас на :
* Ако имате било какво барање, ве молиме не двоумете се да не контактирате во прво време,ние ќе ви помогнат и да го реши вашиот проблем во рок од 24 часа. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.

Карактеристики на стоката

Пакет:
Yes
Бренд Име:
TIANCOOLKEI
Максимална Моќност По Канал:
10W
Број На Модел На:
BBE32
Канали:
2 (2.0)
Тип:
Професионални Засилувач
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат