.

.

New
Бесплатен превозот BD9470EFV-Е2 BD9470EFV HTSSOP-28

Бесплатен превозот BD9470EFV-Е2 BD9470EFV HTSSOP-28

DEN 552.96

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Теорија:
Напон Реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Број На Модел На:
IC
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Напон:
5V
Извор На Енергија:
DC
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат