.

.

New
огромен 150cm темно сина кит кадифен играчки мека hugging перница божиќ подарок w0248

огромен 150cm темно сина кит кадифен играчки мека hugging перница божиќ подарок w0248

DEN 3220.00
DEN 6192.00

Количина на стоки
Достапно


објектот е за 150cm играчка , едно парче.
1 cm =0.3937 инчен
ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот прво да бараат врски или можете да пребарувате ги со себе од продавница .
ние брод објекти на светот.
ако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа и ние мора да се потрудиме да им понуди најдобра услуга на сите купувачи.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
t55
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Животни:
кит
Тема:
Играчка
Форма:
Животните
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат